Okan Yorgancı Discord Grubumuz

Şimdi size 1 yılı aşkın bir süredir üyesi olduğum, 2021 Ocak ayı itibariyle admin olarak devam ettiğim, yatırım serüvenimde bana ilham veren ve tecrübe sahibi olmamda büyük payı olan yatırım grubumuzdan bahsedeceğim.

Okan Yorgancı’yı duymuş ya da duymamış olabilirsiniz. İşte beni bu noktaya getiren çok değerli hocamdır kendisi. Yatırım konusunda her zaman bana destek olmuş, her noktada yardımlarını asla esirgememiştir… Bu yatırım grubu hikayemiz de onunla başladı. Kendisinin özellikle Udemy üzerinde kurslarını bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Aşağıya linkini bırakıyorum sizler için. Ayrıca kendisinin YouTube hesabı da mevcut. Orda da fikirlerinize ışık tutacak bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Benim de o kanalda 2021 yılı içerisinde 3 farklı sunumumu izleyebilir, özellikle yatırım fonları konusunda kafanızdaki bazı soru işaretlerinizi giderebilirsiniz…

 

https://www.udemy.com/user/optionist-2/?src=sac&kw=okan+yorganc%C4%B1

 

Yazıya başlamadan şunu belirteyim, alışılagelmiş Telegram gibi spekülatif gruplar ile alakası olmayan, tamamen ücretsiz bir platform. Asla kazanç ya da reklam amacı gütmez. Benim ya da gruptaki herhangi birinin çıkarları asla söz konusu değildir. Katılıp göz atmak ya da atmamak tamamen sizin tercihinizdedir. Ama şunu da belirteyim, benim bu noktaya gelmemde başta Okan hocam olmak üzere bu gruptaki herkesin emeği vardır. Buradan onlara tekrar tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

Discord uygulamasını duyanınız var mı? İnteraktif bir forum gibi düşünün. Hemen hemen her yatırım alanında bilgilerimizi paylaştığımız, bilgi alışverişi yaptığımız, herhangi bir konuda fikirlerimizi belirli bir seviyede tartıştığımız 10.000 üyeye sahip, Türkiye’nin en büyük finansal yatırım platformudur.

Gruba katılmak oldukça basittir. Sadece discord uygulamasını akıllı telefonunuza, tabletinize ya da PC’nize yükleyerek sizlerle bu yazının sonunda paylaşacağım davet linki üzerinden oldukça kolay bir şekilde, hiçbir adımda tek kuruş dahi ödemeden rahatlıkla katılabilirsiniz. Beni de orada interaktif olarak göreceksinizdir zaten. Ben ve oradaki birçok arkadaşlarım aklınıza takılan herhangi bir noktada sizlere desteğini asla esirgemeyecektir.

Peki biz orada neler konuşuruz. Gelin onlardan da bahsedeyim…

Portföy oluştururken aklımıza yatmayan bir konuyu, herhangi bir fon ile ilgili cevabını bulamadığımız sorularımızı birbirimize sorar ve çözüme ulaştırmaya çalışırız. Yeni fonlar hakkında görüşlerimizi paylaşırız. Bunları konuşurken de asla birbirimize yatırım tavsiyesi ya da önerisi vermemeye çok dikkat ederiz. İnanın özellikle yatırım fonları konusunda o kadar tecrübe sahibi olduk ki… Bir fon konusunda neyi nerden bulabileceğimizi, nasıl analiz yapabileceğimizi, nelere dikkat edeceğimizi dahi öğrendik.. Siz de katıldığınız zaman ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız…

Buyrun linki buraya bırakıyorum, hepinizi bekleriz

discord.gg/dJjFWYSdDR

Saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.